Які особливості мають світлодіодні лампи?

Які особливості мають світлодіодні лампи?

Щоб створити комфортніші умови в житловому приміщенні або в іншому об'єкті, слід правильно вибирати освітлювальні прилади. І серед загальної кількості виділяються світлодіодні лампи, які мають унікальні якості та властивості.

Особливості світлодіодних ламп

Основна відмінність сучасних світлодіодних ламп – це відносно невелике споживання електричної енергії. Це дає можливість значно знизити витрати. Ще одна відмінність – тривалий термін експлуатації. Зазвичай він становить від 25 до 50 тисяч годин. У цьому вся можна переконатися, якщо самостійно зробити розрахунки.

Серед додаткових рис можна відзначити кілька.

  • До складу світлодіодних ламп не входять шкідливі та небезпечні речовини. Що ж до інших видів ламп, то всередині колби можуть розташовуватися спеціальні речовини.
  • Об'єм електричної енергії, який споживає світлодіодна лампа, невеликий. При цьому світловий потік буде таким самим.
  • При вмиканні світлодіодні лампи видають всю яскравість відразу. Решта видів ламп накопичують яскравість поступово. Як правило, на це йде від кількох секунд до кількох хвилин.
  • Спектр сучасної та високоякісної світлодіодної лампи досить великий. Тому людині простіше звикнути до освітлення.

Різновиди світлодіодних ламп

На продаж світлодіодні лампи надходять із різноманітними видами цоколів. Додатково лампи можуть комплектуватись різними видами світлодіодів. На продаж зараз надходить безліч видів. Наприклад, зараз особливо популярними є безкорпусні світлодіоди, а також світлодіодні зборки. Додатково застосовуються та ефективні світлодіодні випромінювачі СОВ. Для посилення ефекту часто покривають світлодіоди люмінофором. Зараз світлодіодні лампи випускають із різноманітною температурою світла:

  • Жовтий – 2700 К.;
  • Білий (найкомфортніший для очей) – 3 000 К.
  • Холодний білий – 6500 К.
Які особливості мають світлодіодні лампи?

Правила та особливості підключення світлодіодних ламп

Перед тим, як скористатися світлодіодними лампами, слід звернути увагу на кілька основних проблем:

  1. Особливості роботи з вимикачами, які мають індикатори.
  2. Димування.

Більшість сучасних світлодіодних ламп не може успішно функціонувати з вимикачами, які оснащені індикаторами. Якщо ж їх використовувати, то це може стати причиною проблем експлуатації. Обумовлено це тим, що через світлодіодну лампу протікає досить слабкий струм. Тому важливо правильно реалізовувати все.

Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Kinderslove
Просмотров: 314 | Теги: світло, світлодіодні лампи, освітлення | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar