З якого віку можна давати дитині шоколад?

З якого віку можна давати дитині шоколад?
Багато молодих батьків на певному етапі стикаються з необхідністю введення в раціон малюка солодких продуктів і страв. Дитячий шоколад не можна давати відразу, спочатку потрібно переконатися в тому, що він дійсно якісний.

Вікові обмеження

Кваліфіковані педіатри, досвідчені ендокринологи рекомендують вводити в раціон дитини шоколад з 2,5-3 років. Пояснюється це певними причинами, з якими слід ознайомитися:
  • Щоб отримати необхідну кількість цукру, слід споживати сухофрукти, певні фрукти, інші продукти. Що ж стосується цукру, що входить до складу шоколаду та інших солодощів, то його введення в раціон необов'язково.
  • До складу шоколаду входять такі інгредієнти, як масла, жирні кислоти. Вони можуть стати причиною різних порушень.
  • У короткі терміни шоколад сприяє звикання. І з часом дитина буде потребувати шоколаді постійно. Для того щоб цього не сталося, слід ретельно контролювати кількість шоколаду, який буде входити в раціон.

Який шоколад можна вводити в раціон?

Багато батьків не знають, який саме шоколад слід вводити в раціон дитини. Так, не варто давати дітям білий або ж молочний шоколад, оскільки в його склад входить безліч не надто корисних добавок, а також велика кількість цукру. У перший раз слід давати часточку гіркого шоколаду. Це дозволить зрозуміти, чи буде у дитини алергічна реакція або немає. Що ж стосується інших сортів шоколаду, то їх вводити слід значно пізніше.
З якого віку можна давати дитині шоколад?

Все тому, що:
  • У даного шоколаду є безліч різноманітних протипоказань. Наприклад, часте споживання може стати причиною надмірної ваги або ж появи цукрового діабету.
  • У білому шоколаді є такі компоненти, які можуть спровокувати активний розвиток карієсу, пошкодження емалі.
  • При активному споживанні шоколаду чисельність вуглеводів істотно збільшується. Це може спровокувати порушення в підшлунковій залозі.

Чи слід вводити шоколад з певними добавками?

Фахівці відзначають, що найкраще вводити шоколад з такими добавками, як ягоди, горіхи, а також певні сухофрукти. Але при цьому важливо враховувати, чи немає у дитини алергії на ті чи ж інші компоненти. Шоколад, до складу якого входить, наприклад, нуга, можна давати дітям, вік яких перевищує п'ять років. Уважно вивчайте рекомендації фахівців і тоді вживання шоколаду буде тільки корисним, а не шкідливим.
Категория: Десерты | Добавил: Seo (05.07.2020)
Просмотров: 265 | Теги: шоколад, солодощі, діти | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar