Вибираємо підгузки трусиками: основні критерії, поради, секрети

Вибираємо підгузки трусиками: основні критерії, поради, секрети
Все більше батьків новонароджених сьогодні обирають для догляду за своєю дитиною саме підгузки трусиками. Це більш сучасна та продумана версія класичних аналогів, яка відрізняється простотою у використанні та широким асортиментом. Ознайомитися з особливостями та характеристиками таких підгузків, а також замовити трусики для дитини можна на https://kurumi.com.ua/uk/product-category/pidguzki-trusiki-peljushki/japonski-pidguzki-moony-muni/.  

Втім, головне ретельно підійти до вибору продукції. Адже сучасні бренди пропонують десятки різних форматів, що відрізняються між собою не лише за розмірами але й за типом матеріалів, додатковими фішками тощо.
 

Які трусики підгузки найкращі

Більшість брендів, які виготовляють класичні підгузки, сьогодні також пропонують аналоги у вигляді трусиків. Чим вони відрізняються від звичайних виробів, що запобігають протіканню випорожнень у немовлят? Уже з самої назви стає зрозуміло, що такі підгузки нагадують трусики – вони вдягаються, як звичайний одяг, і фіксуються на тілі дитини завдяки еластичній резинці. Вона не стискає шкіру та не спричиняє відчуття дискомфорту. Втім, надійно прилягає до тіла, не сповзає навіть під час активних рухів. 

Головна перевага підгузків трусиками полягає у тому, що надягнути їх максимально просто та швидко. Це стає особливо актуальним, коли дитина підростає та починає активно досліджувати світ і не може всидіти на одному місці. 

Звісно, продукція різних брендів може відрізнятися і за якістю. Тому важливо знайти виробників, яким можна було б довіряти. Які підгузки трусиками вважаються сьогодні найкращими? Це, зокрема, товари японських виробників, наприклад брендів Goo.N, Merries, Moony. Так, вони можуть коштувати дорожче за аналоги інших виробників. Втім, тут ви переплачуєте за очевидні переваги. Усі підгузки трусками: 
 
 • проходять дерматологічне тестування та мають необхідні сертифікати якості та безпеки; 
 • не викликають алергії та надійно пораються з утриманням рідини всередині, запобігаючи її протіканню.

Де замовити японські підгузки трусиками

Незважаючи на високу популярність японських підгузків трусиками, знайти їх у магазинах не так просто. Особливо якщо вам потрібні найбільш ходові розміри. Зазвичай це підгузки на дитину зростом від 55 до 80 см і вагою від 5 до 12 кг. 

Важливо також враховувати те, що деякі магазини пропонують підозрілу низьку вартість підгузків японських виробників. І тут постає питання: чи оригінальні вироби перед вами? Адже буває таке, що продавці пропонують дешеву підробку. Перевіряйте і запитуйте усі сертифікати, що підтверджують якість товарів. Не женіться за занадто низькими цінами. Якщо хочете трохи зекономити, шукайте акції або спеціальні пропозиції в магазинах.

Вибираємо підгузки трусиками: основні критерії, поради, секрети
 

Як обрати найкращі підгузки трусиками?

Що ж, тепер давайте детальніше розберемося з тим, на які критерії варто зважати, обираючи підгузки трусиками? Адже їх у магазині така велика кількість, що багато батьків губляться і не знають, яка продукція найкраще підійде саме для їхньої дитини. Найважливішими є такі фактори вибору:
 

Розмір підгузків

Він зазвичай вказується безпосередньо на упаковці і буде залежати від комплекції вашої дитини: її ваги та зросту. Ці фактори корелюють між собою. Адже одного зросту буває недостатньо для того, аби підібрати правильний розмір. Як із вагою – лише за нею неможливо знайти зручні підгузки. 

Заміряйте дитину щоразу, коли купляєте велику упаковку. Так ви зможете бути впевненими, що підгузки трусиками: 
 
 • не спадатимуть під час гри або сну;
 • не стискатимуть шкіру, як це роблять занадто маленькі вироби.

Матеріал

Важливо, аби підгузки виготовлялися з матеріалів, що пройшли дерматологічну перевірку та відрізняються: 
 
 • приємними тактильними відчуттями; 
 • гіпоалергенністю: не викликають подразнень, висипань або почервоніння на шкірі, больових відчуттів, свербіння тощо.
Звертайте увагу на підгузки трусиками, в основі яких натуральні компоненти. Це може бути, наприклад бавовна. Вона м'яка, забезпечує хорошу циркуляцію повітря і тим самим запобігає запотіванню шкіри. Такі підгузки буде зручно носити навіть спекотним літом.
 

Додаткові «фішки» підгузків трусиками

Японські підгузки трусиками відомі ще й тим, що мають унікальні додаткові фішки. Вони можуть бути:
 
 • з зовнішнім шаром – підходять для купання в басейні; 
 • з потовщеним поглинаючим шаром на ніч; 
 • з додатковими липучками або кнопками для надійнішої фіксації;
 • з індикатором наповнення; 
 • з вирізом для пупка для догляду за ним у немовлят.
Уважно вивчайте кожну упаковку. Тільки такий ретельний підхід дозволить уникнути помилок під час вибору підгузків трусиками та знайти продукцію, яка буде максимально комфортною для шкіри вашого малюка.
 
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Kinderslove
Просмотров: 527 | Теги: критерії вибору трусикових підгузкі, підгузки, Вибираємо підгузки трусиками | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar