Картини за номерами – цікаве дозвілля для вашої дитини

Картини за номерами – цікаве дозвілля для вашої дитини
Батьки чудово знають, наскільки дітям важливі розвиваючі ігри та вправи. Сьогоднішній ринок товарів для дітей пропонує багато продукції даного напряму, що дозволяє розвивати і уважність, і вправність, інші корисні якості. Картини за номерами входять до списку цієї продукції, користуючись великою популярністю у батьків. І в цьому немає нічого дивного, адже малювання картини за цифрами не лише корисне, а й захоплююче.

Про користь цього дозвілля для дитини

Гадаємо, ви чудово знаєте про те, що собою являє картина за номерами. Полотно, поділене на пронумеровані області та фарби, кожна з яких має свій номер. Суть завдання полягає в тому, щоб зафарбовувати фарбами області так, щоб їх номери збігалися. Цей вид дозвілля на сьогоднішній день дуже популярний серед дітей, а й дорослих.

Чим же він корисний дитині? І чому ми стверджуємо, що дитина їм однозначно зацікавиться. Насамперед хочемо сказати, що картини за номерами найкраще купувати дитині, яка ходить як мінімум у третій, а то й у 5-ий клас. Звичайно ж, малюкам, які відвідують дитячі садки, картини за номерами ще надто складні та незрозумілі.

Картини за номерами можна порівняти з розмальовками, які випускаються спеціально для дітей. З тією різницею, що малювати їх дещо складніше. Але на допомогу приходить нумерація областей та фарб.

Насамперед розмальовки за номерами розвивають у дитини уважність, оскільки в процесі малювання важливо не сплутати номери і не пропустити ту чи іншу область. По-друге, картини за номерами у дітей розвивають посидючість та вміння виконувати кропітку роботу. Адже часом області дуже малі. А в деяких картинах області, які мають бути зафарбовані різними кольорами, накладаються одна на одну.

І, по-третє, картини за цифрами сприяють розвитку у вашій дитині любові до прекрасного. До живопису. Адже дитина самостійно, взявши до рук пензлик, створюватиме шедеври на полотні.

Картини за номерами – цікаве дозвілля для вашої дитини

Картини за номерами дитячої тематики відомого виробника

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити своїй розмальовці за номерами, ми радимо вам звернути увагу на продукцію відомої в Україні компанії Орігамі - https://kartiny-origami.in.ua/ru/ . Яка пропонує створювати малюнки із зображенням:
  • героїв та сцен із серії фільмів про Гаррі Поттера;
  • сюжетів із серії фільмів про зіркові війни;
  • героїв із кіноселену Марвел.
Але якщо вашій дитині більше подобаються тварини, пейзажі, то серед асортименту Орігамі ви також зможете знайти потрібний варіант.
 
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Kinderslove
Просмотров: 74 | Теги: товари для дітей, картини по номерам для дітей, Картини по номерам, вибір подарунку | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar