Інтерактивні курси англійської для школярів

Інтерактивні курси англійської для школярів
Викладачі центру «Англійська Хелен Дорон» навчають англійської школярів  за авторською методикою. Основний акцент робиться на спілкуванні, теми уроків підбираються виходячи з інтересів дитини. Як подолати учням мовний бар'єр, щоб впевнено заговорити англійською мовою, розказують на мовних курсах англійської для школярів.
 

Як навчають

Заняття для школярів зовсім не означають зубріння і вивчення нудних правил. Комунікативна дружня методика – це не тільки навички говоріння. Вона надає змогу однаковою мірою ефективно опанувати письмо, читання, аудіювання, лексику та граматику. Навчання передбачає послідовне проходження певних етапів при вивченні англійської мови  школярами:
  • Залучення – завдяки актуальним для дітей темам, учитель в ігровій формі залучає їх до розмови та обговорення. На заняттях діти спілкуються, читають, слухають музику, обговорюють популярні теми. 
  • Вивчення – зацікавивши дітей, педагог допомагає їм освоїти інструменти спілкування: лексику, граматику, правильну вимову. Так діти можуть більш невимушено, але більш розгорнуто висловити власну точку зору з приводу обговорюваних тем на англійській.
  • Закріплення – на цьому етапі учні закріплюють отримані знання і можуть вільно використовувати їх у майбутньому в рамках інших тем і всередині нових ситуацій. 

Цікаві програми для кожного віку

Для розвитку навичок спілкування діти можуть відвідувати розмовні клуби, де разом із ровесниками та вчителями обговорюватимуть теми, що їх цікавлять – виключно в англомовному середовищі. Можна обговорити найрізноманітніші теми: про домашніх улюбленців, як знайти своє покликання або як стати супергероєм. 

Інтерактивні курси англійської для школярів
 

Інтерактивне вивчення англійської  

Вивчення English відбувається повністю в англомовному середовищі у творчій інтерактивній формі. Діти проходять тематичні ігри на вивчення та освоєння нового матеріалу та швидше знаходять спільну мову з учителями. На курсах англійської для школярів можна разом з учителем дивитися відео, слухати аудіо, співати дитячих пісень і виконувати цікаві завдання.

Домашні завдання теж можна виконувати просто на курсах англійської, якщо не хочеться виконувати їх вдома. Для закріплення навичок школярі можуть також завантажити мобільний застосунок, який допоможе натренувати правильну вимову. Крім цього, на курсах можна пройти підготовку до тестування та вступних іспитів.
 
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Kinderslove
Просмотров: 503 | Теги: курси англійської, Інтерактивні курси англійської, курси англійської для школярів, уроки англійської | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar