Особливості підготовки школярів до НМТ

Особливості підготовки школярів до НМТ
Для багатьох батьків та їхніх дітей поява національного мультипредметного тесту стала несподіванкою. Адже багато школярів не приділяли вивченню деяких предметів, які до нього входять, належної уваги. Щоб досягти найвищих показників, здаючи НМТ, потрібно заздалегідь добре підготуватися. Підготовка до НМТ в Planetaclub зможе швидко підняти рівень знань школяра та забезпечити йому всі умови для вдалого проходження тесту.

Особливості підготовчого процесу

Відповідно до нового формату тестування одночасно потрібно давати відповіді на певну кількість питань з таких предметів:
  • математика;
  • іноземна мова;
  • українська література та мова;
  • історія України.
З кожного предмета готується окремий блок питань. І лише при відповіді на всі блоки питань можна успішно скласти іспит.

Звертаючись до професійних репетиторів, можна розраховувати на кваліфіковану та своєчасну підготовку до НМТ. Спеціально створена методика, що застосовується викладачами, дозволяє швидко охопити весь обсяг матеріалів і подати його в зручному для розуміння вигляді.

Формат уроків

Сучасним школярам проблематично проводити тривалий час без Інтернету. Зважаючи на цей факт, кваліфіковані Planetaclub викладачі складають відповідну програму для підготовки. Усі уроки відбуваються в онлайн-форматі. За потреби підготовчі заходи проводять і в режимі офлайн.

При складанні графіка навчання враховуються можливості кожного з учнів, який проходить процес. Тривалість одного заняття – 90 хвилин.
Особливості підготовки школярів до НМТ

Тривалість навчання складає 9 місяців. Протягом цього терміну учні встигають засвоювати весь матеріал. Додатковий процес можна замовити, звернувшись до викладачів, які в індивідуальному порядку розглянуть, що конкретно потрібно учню.

Навчальна група Planetaclub включає від 4 до 6 учнів. Оскільки групи нечисленні, викладач приділяє належну увагу кожному з учнів. Грамотний підхід сприяє швидкому виявленню слабких місць та прогалин у знаннях. Від того, наскільки інтенсивно проходитимуть уроки, залежить рівень засвоюваності матеріалів.

Індивідуальні заняття

У Planetaclub допускаються як групові, так і індивідуальні заняття. Другий варіант вирізняється підвищеною ефективністю. Вартість індивідуальних занять трохи вища, але й якість навчання значно збільшується. Індивідуальні заняття можуть бути потрібні, якщо у учня є серйозні прогалини.

Онлайн-школа Planetaclub надає шикарні можливості для учнів, які планують вступати до вищих навчальних закладів.
Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Kinderslove
Просмотров: 79 | Теги: підготовка до НМТ, школа | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar