Сучасний центр англійської для дітей у Києві на Позняках

Сучасний центр англійської для дітей у Києві на Позняках
Вивчення англійської мови з народження – сьогодні не забаганка. Правильно роблять батьки, які з дитинства знайомлять своїх малюків з найпростішими елементами та правилами англійської мови – віршиками, колисковими пісеньками, вимовою слів, іграми. Чим раніше дитина стикається з новими знаннями, тим легше їй не просто засвоїти English, а й навчитися мислити англійською так само легко, як рідною мовою.
 

Методика Хелен Дорон – унікальність та ефективність

Заняття англійською для дітей у Києві на Позняках засновані не на механічному зубрінні слів, а повсякденному спілкуванні. Протягом 35 років, завдяки авторському методу Helen Doron, понад 3 млн студентів вже опанували англійську, як другу рідну мову. Так само невимушено та природно, як рідної мови, відбувається вивчення розмовної англійської – через постійне спілкування. 
 

Helen Doron English – для кожного віку свій курс

Уроки на курсах англійської мови для дітей у Києві на Позняках проводяться з повним зануренням в англомовне середовище, в ігровій формі, з частою зміною активностей. Заняття не втомлюють, а викликають зацікавленість. Для кожної вікової категорії дітей розроблені спеціальні курси згідно з рівнем знання англійської мови, тому приєднатися до вивчення English можна на будь-якому етапі.  
Сучасний центр англійської для дітей у Києві на Позняках

Англійська для дітей як усвідомлена необхідність

Сьогоднішнє покоління дітей розвивається значно швидше та успішніше, відповідно, методика викладання та алгоритм вивчення англійської мови має ґрунтуватися на сучасних підходах. Відомо, що до 7-8 років дитина практично на автоматі засвоює все нове і ніби записує інформацію на власний жорсткий диск. Слід враховувати і те, що у трирічної дитини нейронних ланцюжків у головному мозку більше, ніж у дорослого вдвічі. Якщо їх не залучити вчасно, нейронні зв’язки не зберігаються, а інформація не накопичується.
 

Як краще організувати навчання англійської мови

Доцільно максимально створити для дитини англомовне оточення. З самого народження називати малюка лагідними англійськими словами, співати пісеньки. Адже навчання англійської починається з природного промовляння англійською звичайних дій: що побачили за вікном, що їмо, як нявкає киця, як робимо зарядку, що бачимо на прогулянці. Дорослі кажуть, дитина слухає, накопичує знання і згодом просто повторює.

Потурбуватися про те, щоб малюк з раннього дитинства розвивався гармонійно – важливе завдання батьків. Для успішного старту англійської для дітей радимо відвідати безплатний пробний урок.
 
 
 
 
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Kinderslove
Просмотров: 294 | Теги: англійська для дітей, центр англійської для дітей, уроки англійської мови, англійська для дітей у Києві | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar