Газовий гриль для дому: від компактних до гриль станцій

Газовий гриль для дому: від компактних до гриль станцій
Багатьом газові грилі подобаються тим, що вони мають просте регулювання температури, що забезпечує швидке приготування. Ви можете регулювати подачу газу за допомогою ручки керування, як на звичайній домашній плиті. Бажана температура приготування досягається вже через кілька хвилин. Саме тому газові моделі дуже вигідні для дому або квартир. Також вони не утворюють дим, що може заважати вашим сусідам.

В інтернет-магазині «Грілекс» ви можете купити газовий гриль для дому, який зробить для вас барбекю доступним та незабутнім. Тут представлені настільні моделі, а також повноцінні станції з багатьма функціями та можливостями.
 

Чому їжа смажена на газовому грилі корисніша

Під час смаження м’яса на вугільному грилі воно знаходиться дуже близько над вугіллям. Слід дочекатися, коли вугілля стане повністю білим, перш ніж розпочинати процес приготування. Якщо цього не зробити, залишки смол випаровуються та потрапляють у м'ясо, що шкідливо для здоров'я. Навіть якщо вугілля повністю розжарилося, на такому грилі м'ясо піддається дуже сильному інфрачервоному нагріванню. Треба уважно стежити за процесом, щоб м'ясо не згоріло та не почорніло.

Тому дуже зручна функція регулювання температури, бо вугільний гриль дуже гарячий для приготування їжі. Якщо цього не дотримуватись — стейки та сосиски дуже швидко підгоряють, а це вкрай шкідливо, бо містить канцерогени. Жир, що капає на вугіллі, згоряє і також утворює шкідливу для здоров'я сажу.

Газовий гриль для дому: від компактних до гриль станцій
 
Звісно цього можна уникнути, якщо ретельно стежити за процесом приготування. Тому можна сказати, що готувати на газу здоровіше. Єдина відмінність — це відсутність запаху серпанку. Але якщо ви хочете отримати інтенсивний димний аромат, ви можете:
  • надати аромату за допомогою коптильних дров або коптильної тріски;
  • можна розмістити ароматні дрова під решітками гриля, між пальниками або просто на решітці.
Знавці знають, що правильний смак барбекю з'являється тільки тоді, коли соки в м’ясі, що мають олію, цукор і білки, капають на джерело тепла і там утворюється дим. Не має значення, що є джерелом тепла, адже пар містить хімічні сполуки, які відразу ж осаджуються в м'ясі та надають чудовий аромат гриля.

Знаючи ці хитрощі ви зможете підібрати оптимальну модель газового барбекю в каталозі Grillex.com.ua і всі супутні до неї аксесуари. Такі як все для розпалу та чищення пристрою, для приготування на грилі, а також гаджети для легкого розпалу.

р
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Kinderslove
Просмотров: 582 | Теги: гриль для дому, газовий гриль, вибір гриля | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar