Особливості вибору електричної теплої підлоги під лінолеум

Особливості вибору електричної теплої підлоги під лінолеум
Лінолеум вважається одним із найбільш бюджетних підлогових покриттів. Він відрізняється простотою у встановленні і доволі комфортними тактильними відчуттями. Звісно, у холодний період поверхня підлоги суттєво охолоджується. І переміщатися нею босоніж стає некомфортно. Однак вихід є – сучасні виробники пропонують системи, які можуть розташовуватися безпосередньо під лінолеумом. Головне правильно обрати потужність та тип виробів на https://teploman.com.ua/teplapidloga/tepla-pidloga-pid-linoleum/.

Давайте детальніше розберемо, яка тепла підлога підходить для того чи іншого виду лінолеуму і як встановити її таким чином, аби ефективно нагріти приміщення та дотриматися усіх норм і стандартів безпеки.
 

Підбираємо теплу підлогу під лінолеум

Більшість сучасних систем електричної теплої підлоги можуть активно використовуватися у тому числі під лінолеум. Незважаючи на те, що даний матеріал може змінювати свою структуру під впливом підвищеної температури, термостати на кабелях і матах дозволяють регулювати ступінь нагрівання. А відтак – дотримуватися усіх рекомендацій від виробника.

Найбільш доречними системами під таке підлогове покриття вважаються:
  1. Інфрачервона плівка. Найбільш оптимальне та безпечне рішення. Вона доволі еластична і легко вкладається, не забирає багато простору, оскільки має мінімальну товщину. За рахунок того, що інфрачервона плівка відрізняється слабшою потужністю, вона не здатна пошкодити синтетичне підлогове покриття.
  2. Алюмінієві мати. Нагрівальні системи, які складаються з кабелів, що рівномірно і з правильним кроком розташовуються на алюмінієвій плівці. Це універсальний варіант, що використовується у тому числі під лінолеум. Такі системи в тому числі витримують вплив вологи, відрізняються невеликою товщиною і можуть швидко прогрівати підлогове покриття.
  3. Нагрівальний кабель. Під лінолеум встановлюється лише у піщано-цементну стяжку. Тобто на етапі капітального ремонту. Такий підхід є максимально безпечним, адже тепла підлога буде захована далеко під лінолеумом і не зможе прогріти його до такої температури, щоб матеріал пошкодився. До того ж охолоджуватися підлога буде набагато повільніше навіть після вимкнення системи. Адже нагрівальний кабель прогріватиме у тому числі бетонну стяжку.
Особливості вибору електричної теплої підлоги під лінолеум

Який лінолеум підходить для теплої підлоги

Сучасні виробники підлогових покриттів пропонують відразу кілька видів лінолеуму. Він може бути натуральним, вініловим, резиновим, нітроцелюлозним тощо. Звісно, далеко не усі позиції, представлені сьогодні на ринку, можуть використовуватися з електричною теплою підлогою.

Найбільш доречним і таким, що відповідає усім стандартам безпеки вважається натуральний лінолеум, який виготовляється з вапна з додаванням натуральних барвників, олій, смоли тощо. Така поверхня здатна витримувати перманентне нагрівання, зберігаючи свою цілісність та привабливий зовнішній вигляд.
 
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Kinderslove
Просмотров: 1420 | Теги: вибор електричної теплої підлоги, тепла підлога під лінолеум, електрична пыдлога | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar