Політ літаком: для кого це буде ідеальним подарунком?

Політ літаком: для кого це буде ідеальним подарунком?

Сьогодні можна вибрати масу оригінальних та екзотичних подарунків. Але на особливу увагу заслуговує політ на літаку Хмельницький, організований професіоналами. Політ може бути організований на літаках різних марок, але особливою популярністю користується Piper Cherokee. Адже літак цієї марки має багату історію та унікальні характеристики. Багато професіоналів зазначають, що Piper Cherokee – ідеальний варіант для людей, які вперше планують політати. Не менш цікавий він буде і для любителів екстриму, оскільки спокійно витримує екстремальні посадки та різкі повороти.

Особливості польотів літаком

Щоб скористатися цією унікальною пропозицією, спочатку потрібно придбати сертифікат. Після цього можна вибрати відповідну за всіма параметрами локацію:

  1. Політ протягом 15 хвилин лише у зоні аеродрому.
  2. Подорож на 30 хвилин із можливістю огляду унікальних та нестандартних локацій (скити, заповідники, інше).
  3. Подорож, тривалість якого 60 хвилин. На літаку можна вирушити у бік таких гірських масивів, як Драгобрат та Свидовець.

Перед польотом обов'язково виконується інструктаж. Це дозволяє людині отримати інформацію про особливості польоту, правила поведінки. Авіатранспорт вміщує одночасно трьох осіб. Один може розташуватися поруч із пілотом, а інші – ззаду. Швидкість польоту становить від 150 до 180 км/год. Висота, яку може набрати літак, варіюється в діапазоні 0,3-2 км.

Політ літаком: для кого це буде ідеальним подарунком?

Додаткові рекомендації

Перед тим, як скористатися цією унікальною пропозицією, потрібно врахувати кілька цінних рекомендацій:

  • Оскільки тривалість польоту визначається індивідуально, новачкам можна зупинити свій вибір на 15 хвилин або на півгодини.
  • Все, що може знадобитися під час польоту, надається, тому вам потрібно взяти с собою лише гарний настрій. Кожна людина одержує відповідний гігієнічний пакет, а також навушники, оснащені системою радіомовлення.
  • Найчастіше польоти організовуються у вихідні дні, адже в цей час багато бажаючих політати. Тож краще домовитися політати в будні дні.

Якщо в політ відправляється троє людей, то вага тих людей, які розташуються ззаду, не може перевищувати 155-160 кг. Політ як подарунок можна піднести і дітям. Але їх обов'язково мають супроводжувати батьки. Щоб вибрати відповідні подарункові сертифікати для польоту літаком, слід звертатися лише до сумлінних та перевірених компаній.

Аватар Seo Николай Лисов / Seo
Журналист/Kinderslove
Просмотров: 55 | Теги: сертифікат, літак, політ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar