Як український бізнесмен Ігор Сподін став марафонцем після 40 років?

Як український бізнесмен Ігор Сподін став марафонцем після 40 років?

Сьогодні практично кожен громадянин України знає про існування Ігоря Юрійовича Сподіна, адже він власним прикладом зміг довести, що займатися спортом та досягати унікальних результатів можна навіть у сорок років. До речі, є офіційна сторінка facebook Сподін Ігор там демонструє унікальні знімки, ділиться власними результатами.

Як все починалося?

Ігор Юрійович активно тренувався, навчаючись в інституті. Після того, як він закінчив інститут, тренування практично припинилися. Все тому, що він активно будував кар'єру, працював у багатьох напрямках. За такий нетривалий термін Ігор зміг реалізувати кілька привабливих проєктів, відкрив кілька ресторанів, а також став отримувати стабільний прибуток. На певному етапі він почав приділяти деяку увагу фізичному розвитку.

Як розпочиналися тренування?

Поступово Сподін почав стикатися з деякими складнощами, його працездатність суттєво знизилася. Але Ігорю Юрійовичу не хотілося у 40-45 років перетворюватися на старого. Ігор Юрійович пройшов обстеження, але особливих проблем не було встановлено. Але фахівці рекомендували займатися спортом. Оптимальний варіант - кардіонавантаження кілька разів на тиждень. Спочатку він почав грати у футбол. Але незабаром Сподін прийняв рішення, що займатиметься одиночним видом спорту.

Як український бізнесмен Ігор Сподін став марафонцем після 40 років?

Біг: від невеликих дистанцій до 10 км за одне тренування

Ігор Сподін обрав такий вид спорту, як біг. Зумовлено це тим, що біг не вимагав особливої ​​підготовки, займатися ним можна було будь-коли. Спочатку Ігор стикався з деякими складнощами та проблемами. Протягом кількох років він долав дистанцію за 3 км. Але після того, як йому вдалося впоратися з дистанцією в 10 км, ситуація кардинально змінилася. Практично відразу ж Ігорем Сподіним було ухвалено рішення про участь у марафоні. Після того, як їм було ухвалено рішення про участь у марафоні, він ні на хвилину не відходив від поставленої мети.

Спочатку Ігор Сподін брав участь лише в українських марафонах. Ігор поступово збільшував обсяг тренувань, що дозволило йому незабаром брати участь і у марафонах, що проходили в інших країнах. Наприклад, Сподін взяв участь у Валенсійському марафоні. Його особистий рекорд – це 42 195 метрів за 3 години та 27 хвилин. Але на цьому Ігор Юрійович не припинив своїх зусиль.

Аватар Seo Николай Лисов / Seo
Журналист/Kinderslove
Просмотров: 154 | Теги: Ігор Сподін, марафон | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar