Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри? З якого віку їх можна носити та які обрати?

Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри? З якого віку їх можна носити та які обрати?
Якщо ваша дитина багато часу проводить надворі, її очі потрібно захищати від сонця та ультрафіолетового випромінювання. Кепки чи капелюхи з широкими полями не можуть повноцінно захистити від яскравого світла та УФ-випромінювання. Сонцезахисні окуляри потрібні дітям навіть більше ніж дорослим. Анатомічна будова ока у віці до 10 років сприяє потраплянню ультрафіолетових променів на сітківку. Ультрафіолет накопичується у тканинах ока, викликаючи катаракту та інші захворювання. Не гайте часу, заходьте на сайт магазину оптики https://kyivlinza.ua/catalog/solntsezashchitnye-ochki/ та обирайте безпечні окуляри для дітей. 
 

У якому віці потрібні сонцезахисні окуляри?

Офтальмологи радять носити сонцезахисні аксесуари з 3-4 років. Або раніше, якщо ви живете у приватному будинку і дитина цілий день проводить на подвір'ї. Пам'ятайте, що світлі кольори райдужки мають менше пігменту меланіну, тому ультрафіолет активніше проникає у тканини ока. Якщо у вашої дитини очі сірого, зеленого чи блакитного кольору, придбайте захисні аксесуари як можна раніше. Або намагайтесь гуляти до 11 дня та після 16:00. 


Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри? З якого віку їх можна носити т
 

Які обрати окуляри для дитини?
 

Найперше звертайте увагу на матеріал та колір лінз. Обирайте аксесуари із полікарбонатними лінзами. Це легкий та безпечний матеріал, який при ударі не розлетиться на десятки гострих уламків. Дитячі окуляри часто мають скельця яскравих кольорів, щоб зацікавити малечу. Офтальмологи не радять купувати оптику з рожевими, червоними, фіолетовими чи блакитними лінзами. Яскраві кольори негативно впливають на зір та збуджують нервову систему. Безпечними для дитячих очей є 3 кольори:

  • Зелений;
  • Коричневий;
  • Сірий. 
Звертайте увагу на інтенсивність тонування. Занадто світлі скельця пропускатимуть багато світла, від чого очі швидко втомлюватимуться. Оптимальними для дітей вважаються лінзи 2 та 3 категорії світлопроникності. Аксесуари з маркуванням Cat 2 варто обрати для щоденного використання у місті, садочку чи школі. 3 категорія підійде для відпочинку на морі чи пікніків на природі. Якщо ви любите гуляти біля водойм, або плануєте подорож на море, оберіть окуляри з поляризаційним покриттям. Воно корисне для дорослих та дітей, адже відсіює зворотнє світло, що відбиваються від поверхні води та всіх глянцевих поверхонь. 

Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри? З якого віку їх можна носити т
 

Головний критерій вибору дитячих аксесуарів ми залишили наостанок — це захист від ультрафіолету. Безпечні окуляри затримують 100% ультрафіолетових хвиль, довжиною 400 Нм. Якщо лінзи мають УФ-фільтр, на заушниках чи корпусі аксесуара буде відповідне маркування: UV400, або 100% UV protection. Ми не радимо довіряти маркуванню, краще перевірити обрану модель на спектрометрі. Такий пристрій є в більшості салонів оптики та магазинах, де продають сертифіковані окуляри. 

Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Kinderslove
Просмотров: 908 | Теги: вибір дитячих окулярів, сонцезахисні окуляри для дтей, дитячі окуляри, сонцезахисні окуляри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar