Як вивести глистів гостриків і чому вони з’являються

Як вивести глистів гостриків і чому вони з’являються
Ентеробіоз – захворювання, яке може з'явитися й у дорослих, й у дітей. Іноді воно може бути досить небезпечним для організму, тому слід вчасно відстежувати появу симптомів і оперативно лікувати захворювання. Читайте тут як вивести глисти гострики й чому вони з’являються у нашому організмі.

Які симптоми появи захворювання

Їх можна помітити через 2 тижні після зараження. Саме стільки часу потрібно потрапили в організм яєць на народження і зростання. Далі самки "вибираються наверх" і починають відкладати яйця. Чи складно лікувати захворювання можна сказати за кількістю паразитів, які людина проковтнула. Якщо в кишківнику дуже багато глистів, то захворювання може проходити у важкій формі.

Якщо доросла людина стежить за своєю гігієною, то через з 2 або 3 місяці він одужує і без необхідності лікування. у дітей все трохи інакше. Вони можуть навіть відчувати дуже яскраво виражений свербіж і печіння біля заднього проходу, на статевих органах, в районі стегон і живота. Дитина миттю може стати нервовим, втратити кілограм або 2, навіть може кричати вночі через неприємні відчуття. В окремих випадках симптомами зараження може бути:
  • пронос, іноді навіть з кров'ю або слизом;
  • нудота і навіть блювота;
  • постійне здуття живота.
Іноді може з'являтися запор і непрохідність кишківника, тому потрібно оперативно лікувати захворювання.

Як діагностується ентеробіоз

Перше, що вказує на появу "небажаних жителів" - свербіж в районі сідниць і наявність гостриків в екскрементах. Іноді сверблячка з'являється і внаслідок харчової алергії або тому що шкіра роздратована. Саме тому важливо проходити обстеження в лабораторії на наявність яєць. Рекомендується відвідувати фахівця у якості профілактики, а не тільки з'являються перші симптоми. Записуватися до лікаря рекомендується не менше ніж 2 рази на рік, особливо якщо в сім'ї є діти.
 
Як вивести глистів гостриків і чому вони з’являються
 

Чому важливо вчасно лікувати хворобу

Ігнорувати хворобу не можна, через те, що можуть з'явитися серйозні проблеми зі здоров'ям. Наприклад, може порушуватися робота органів травлення, загостриться алергічна реакція. Якщо ж ви в особистий час не вживати ніяких дій, то може навіть і знадобиться хірургічне втручання. Щоб виключити появу яєць паразитів в організмі, важливо систематично мити руки перед їжею і після туалету. Завжди мийте овочі перед вживанням і стежте за особистою гігієною, тоді паразити вас не потурбують.
Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Kinderslove
Просмотров: 328 | Теги: паразити, глисти, гострики | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar