Компресорний небулайзер: види, особливості використання та вибору

Компресорний небулайзер: види, особливості використання та вибору

В даний час, щоб провести інгаляцію, необов'язково ходити до клініки та звертатися до фахівців. Тепер можна купити недорогі та якісні компресорні небулайзери за вигідною ціною та використовувати їх удома, коли це необхідно.

Особливості небулайзерів та їх види

По суті, небулайзери – це прилади, за допомогою яких можна розпорошувати лікарські препарати та склади для полегшення кашлю та інших симптомів. Сьогодні існує кілька основних видів таких пристроїв:

  1. Компресійні. Відмінна риса цього приладу – можливість роботи в одному режимі. Розмір часток – близько 3 мкм. Саме тому лікарські препарати потрапляють у середні, а й у нижні відділи. Досить часто такі небулайзери застосовують, якщо необхідно вилікувати нежить або впоратися із закладеністю носа.
  2. Ультразвукові. Цей пристрій виробляє частинки, розмір яких варіюється в діапазоні 1,5-5,7 мкм. Ці пристрої добре підходять, якщо необхідно провести обробку всіх наявних дихальних шляхів. Досить часто його застосовують, якщо потрібно провести лікування легень, а також бронхів.
  3. Електронно-сітчасті. Відмінна риса даного пристрою – це використання унікальної технології. Це дозволяє успішніше розпорошувати різноманітні лікарські препарати. Якщо використовувати цей пристрій, то можна швидше поліпшити самопочуття.

Які види найбезшумніші в роботі

Щоб зробити вибір на користь відповідного небулайзера, варто звертати увагу на рівень шуму. Наприклад, ультразвукові моделі працюють майже безшумно, а ось найгучнішими вважаються компресорні моделі. Саме тому вони підходять для застосування у просторих приміщеннях.

Компресорний небулайзер: види, особливості використання та вибору

Які ліки використовуються з небулайзером

З максимальним спектром різноманітних лікарських засобів може працювати саме компресорна модель. У цьому випадку можна коригувати режим роботи з огляду на які препарати доведеться працювати. Що стосується ультразвукових моделей, то в цьому випадку допускається застосування тільки медзасобів, які мають водну основу. Крім того, є обмеження щодо роботи з деякими активними речовинами. Це варто брати до уваги.

Перед тим як вибрати та придбати відповідну модель, варто врахувати різновид небулайзера, його рівень шуму та інші моменти. При необхідності можна проконсультуватися зі спеціалістами та отримати корисні поради. А щоб пристрій послугував довше, варто його купувати в перевіреному місці.

Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Kinderslove
Просмотров: 1410 | Теги: лікування, компресорний небулайзер, інгаляція | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar