УЗД внутрішніх органів: навіщо потрібне і як до нього підготуватись?

УЗД внутрішніх органів: навіщо потрібне і як до нього підготуватись?
Сьогодні багато клінік пропонують пройти ультразвукове обстеження, яке дозволяє візуалізувати внутрішні органи й досліджувати їх. Також лікар, в результаті дослідження, зможе подивитися на кровотік і прохідність кровоносних судин. Якісне УЗД внутрішніх органів — ефективний метод аналізу, який працює на основі звукових хвиль, відбиваючись від структур органів. Для проведення процедури потрібно ґрунтовно підготуватися.

Що входить в підготовку перед УЗД

Перш за все, пацієнт повинен дотримуватися певного дієтичного раціону, тоді виключається наявність здуття і підвищеного газоутворення. Ці два фактори можуть вплинути на УЗД і отримати вірогідні результати не вийде. Також рекомендується:
 • утриматися від вживання молочних продуктів, чорного хліба, бобових, свіжих овочів і фруктів, також не можна пити газовану воду і їсти солодощі;
 • випити сорбент (його призначить вам лікар);
 • перед тим як йти на процедуру не рекомендується їсти або приймати ліки;
 • Якщо ви записані на діагностику шлунка, в якій беруть участь водно-сифонній пробі, що потрібно перед початком процедури випити склянку води;
 • якщо перевіряється жовчний міхур, лікар попередню значить спеціальна жовчогінні продукти.

Коли варто записатися на обстеження

Рекомендується відвідати лікаря, якщо у вас є такі симптоми:
 1. Ви відчуваєте гіркоту в ротовій порожнині.
 2. У вас часто печія.
 3. Часто спостерігається важкість у шлунку.
 4. Вас турбує метеоризм або нудота.
 5. Якщо температура тіла підвищується навіть якщо ви не хворі.
 6. Якщо болить в правому підребер'ї.
Пам'ятайте: чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим швидше ви зможете вилікувати можливу хворобу й стежити за своїм організмом, щоб не допустити їх появу.
УЗД внутрішніх органів: навіщо потрібне і як до нього підготуватись?

Що дають результати

Вони дозволяють лікарю зробити висновок і зрозуміти чи є у вас які-небудь проблеми. Завдяки тому що сьогодні застосовуються для діагностики сучасні апарати, можна точно розглянути всі проблеми й усунути їх максимально швидко. Якщо ви раніше робили іригоскопію, гастроскопію або колоноскопію, УЗД можна буде зробити тільки через пару днів, одразу його робити не дозволяється, однак дозволяється палити та проходити процедуру дітям.  На процедуру батьки їх записують за рекомендаціями їх педіатра. Процедура недорого коштує і допоможе вам запобігти розвитку важких хвороб. Головне вибрати відповідну клініку, яка зробить все швидко і якісно.
Категория: Болезни | Добавил: Seo (16.03.2021) | Автор:
Просмотров: 83 | Теги: УЗД, УЗД внутрішніх органів, Органи, внутрішні органи | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar