Засоби для літнього догляду за шкірою обличчя різних типів

Засоби для літнього догляду за шкірою обличчя різних типів
Високі температури повітря, вплив ультрафіолетових променів під час відпустки біля моря або на природі нерідко затьмарюють відпочинок. Щоб уникнути опіків, зайвої сухості, розтріскувань і подразнень, під час догляду за шкірою в літній час необхідно враховувати її тип, інформує Ukr.Media.

Жирний

Надлишкова робота сальних залоз, потовиділення, пил і бруд можуть привести до закупорки пір появи прищів. Щоб уникнути їх виникнення, косметологи не рекомендують використовувати зволожувальний крем. Вони радять застосовувати продукти з саліциловою кислотою, тонік з олією чайного дерева.

Чутливий

Для людей, що мають такий тип, підходять косметичні засоби, що містять протизапальні компоненти. У їх складі повинні бути присутніми ромашка, екстракт солодки, огірок, піретрум, саліцилова кислота і селен.

Сухий

Така шкіра вимагає використання зволожуючих кремів, які містять кераміди і жирні кислоти. Необхідно виключити пінисті мийні засоби і мило. Вони можуть позбавити шкіру ліпідів.

Пігментований

Кількість темних плям може збільшитися під впливом ультрафіолетових променів. Важливу роль в літній час відіграє застосування одягу з довгими рукавами, шарфів і капелюхів. Необхідно використовувати сонцезахисні засоби, косметичні продукти, що містять ретиноїди, вітамін С.

Стійкий

Така шкіра має міцний бар'єр, який захищає її глибокі шари від алергенів і дратівливих речовин. На неї можна наносити будь-які засоби по догляду. Проблема в тому, що не всі вони можуть проникнути вглиб і надати лікувальну дію.

Зморшкуватий

Володарям такої шкіри дерматологи призначають спеціальні засоби, що містять антиоксиданти, вітамін С, ретиноїди, ферулову кислоту. Такі препарати зупиняють утворення зморшок, надають пружність.
Аватар korolyanka Яна Король
Журналист/Kinderslove
Просмотров: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar